312 Organizasyon Düğün Firması Ankara
Anasayfa       Hakkımızda       Galeri       Referanslarımız       İletişim

Sayısız anlar, çeşitli anılar vardır insanoğlunun hayatında. Fakat öyleleri vardır ki, en özel, en unutulmaz ve en vazgeçilmezlerdir.

312 Organizasyon olarak bizler; bu tür çoşku, sevgi ve duygu dolu; "en özel" olarak nitelendirilen günlerinizin aynı hassasiyet ve özen içerisinde hazırlanıp sizlere kusursuzca sunulması gerektiğine inanıyoruz.
HAKKIMIZDA

312 Organizasyon & Süsleme Hizmetleri, dünyadaki farklı kültürlerden edindiğimiz tecrübe ve deneyimli kadromuz ile siz değerli konuklarımıza hizmette sınır tanımıyoruz. "Siz hayal edin biz gerçekleştirelim" sloganı ile özdeşleşen ve Ankara' da büyük bir boşluğu doldurmak için kollarını sıvayan İsmail Yeşilyurt ve Alper Yükseloğlu sizlerin düğün, sünnet, nişan, kına, kokteyl, açılış, catering, özel davet organizasyonlarında farklı konseptler ile yeni renkler, görülmemiş temalar ve tadılmamış lezzetler sunuyor. Alanında uzman çözüm ortakları ile ses, sahne, ışık sistemlerinden, sanatçı teminine, davetiye, nikah şekeri seçeneklerinden, fotoğraf, video ve albüm çekimlerine, süsleme organizasyonlarından konserlere kadar kendi çizgisinde büyük başarıya imza atan 312 Organizasyon şimdi de sizin oraganizasyonunuzda yer alıyor. Her etkinlikte sizlerin duygularına ayna tutan ve en az sizler kadar heyecan duyan ekibi ile sizleri showroom'a bir fincan kahve içmeye davet ediyoruz.

Hedefimiz;

Siz değerli ailelerin bir ferdi olan bizlerin, bu inancımızla en unutulmaz ve en vazgeçilmez günlerinizi bir ömür boyu hafızalara yerleştirmek ve memnuniyetinizi en iyi şekilde sağlamaktır. Sektördeki tüm yenilikleri ve değişimleri yakından takip eden firmamız aynı zamanda kişiye özel olarak oluşturulan konseptlerle hizmette farklılık yaratmaktadır. Geriye dönüp baktığınızda yüzünüzde tatlı bir gülümsemeyle hatırlayacağınız, bir araya geldiğinizde büyük bir neşeyle anımsayacağınız günlere hazır mısınız?

Biz hazırız. Kalitede buluşmak üzere.

312 Organizasyon © 2012, Devecisoft